Výcvik dospělých psů

Podle Vašich požadavků naučíme Vašeho dospělého psa následující dovednosti:

Dovednosti:

  • Přivolání
  • Základní povely: sedni, lehni, zůstaň
  • Chůze u  nohy bez napínání vodítka
  • Aport
  • Poslušnost a ovladatelnost ve vzdálenosti od majitele

Doba výchovy se pohybuje od třech do pěti týdnů.
Cena za výcvik dohodou dle požadavků majitele na to, co vše bude chtít, aby pejsek uměl a v závislosti na jeho dosavadních dovednostech a na požadované intenzitě výchovy a na délce výcviku. Při dlouhodobém výcviku slevy.

U problémových psů budou Vaše požadavky řešeny podle individuální domluvy v závislosti na Vašich potřebách a úrovni poslušnosti pejska a jeho současných dovednostech.

Krátce o výcviku psů

Se svým psem si klidně povídejte lidskou řečí o všem, co vás napadne. Pes miluje hlas svého pána, má nesmírnou schopnost vcítit se do jeho nálady a sdílet s ním upřímně jeho radost, smutek,…

Pro povely však používejte stručnou slovní zásobu, které váš pes rozumí. Vždy, když je to účelné, používejte mimoverbální komunikaci, jako jsou posunky, postoj, signály píšťalkou. Tyto informace dokáže pes zpracovávat v čase, kdy je maximálně vzrušený podstatně rychleji, než slova, či dokonce celé věty.

Psa při práci nesmíte svými povely rušit. Pozorně sledujte jeho práci a vždy, když vidíte, že je ještě plně zaměstnán dokončením řešení úkolu, nerušme jej. S povelem vyčkejte na vhodný okamžik, kdy si evidentně neví rady a tehdy je ten správný okamžik dát mu povel, který mu pomůže s řešením úlohy. Pak vám pes začne důvěřovat.

Výcvik

od 300 Kč za výcvikovou hodinu.

Image

Napište nám
Chcete vědět více o našem hotelu pro psy a výcviku psů? Neváhejte nás kontaktovat.